Трибина о дигиталном насиљу (22.4.2016.)

На трибини одржаној 21.04.2016. године у циљу превенције дигиталног насиља у школи присуствовали су родитељи ученика првог разреда. У уводном делу трибине ученик Ђокић Милош Е23 је упознао родитеље са свим облицима дигиталног насиља а затим  путем мултимедијалне презентације наставница информатике Зорица Прокопић дала савете родитељима како да препознају и покушају решити проблем дигиталног насиља. О резултатима спроведеног истраживања говорила педагог школе. Анкетирање ученика првог разреда је било анонимно и имало је за циљ да се стекне увид у понашања и ставове ученика везаних за коришћење информационих технологија.

tribina digiitalno nasilje