Републичко такмичење Центра за таленте (28.5.2016.)

Дана 28.5.2016. године у Београду одржано је републичко такмичење Центра за таленте. Такмичењу су присуствола ученици основних и средњих школа из целе Србије која су се такмичила у разним областима као што су математика, физика, историја, географија, српски језик итд.

Ученици Марта Аврамовић (Е31) и Петар Стефановић (Е31), који су се претходно пласирали на овај ниво такмичење Центра за таленте, представљали су нашу школу

у области информатике. Сјајном одбраном својих радова оба ученика освојила су максималан број поена у овом сегменту такмичења  што је ученицима донело специјалну награду а Аврамовић Марта освојила је друго место.

IMG 4110 resize

Petar i Marta copy 4 3 resize