Tрибина за младе „Још увек возим“ (31.5.2016.)

У Канцеларији за младе, данас одржана је трибина о ризицима младих у саобраћају у организацији Агенције за безбедност саобраћаја и Канцеларије за младе и Савета за безбедност града Лознице. Млади су на трибини упознати са последицама небезбедне вожње, а акценат је стављен на последице вожње под дејством алкохола, али и на изузетно битне теме као што су ограничење брзине и правилна употреба сигурносног појаса и на задњим седиштима. Превентивне активности се реализују и у оквиру акције „На матуру без аутомобила“.
Учествовали ученици Е21, Е31 и Е32, директор школе Горданић Горан, психолог и педагог школе.

tribina jos uvek vozim