Каријерно вођење и саветовање (15.6.2016.)

Данас је одржана радионица за ученике матуранте машинске и електро струке, где су у организацији Националне службе за запошљавање и компаније ,,НАТУРА ТРАДЕ“ д.о.о. представљене могућности обављања стручне праксе и запошљавања у овој компанији. Делатност компаније је производња картонске амбалаже од валовите лепенке, производња папирних кеса и самолепљивих трака од полимерних материјала намењених индустрији.

Ово је завршна радионица  КВиС за наше матуранте у овој школској години, где су

представљене  потребе тржишта рада за  струком,  уколико не намеравају да наставе школовање по завршетку  школе.Компанија је заинтерeсована да за најбоље ученике обезбеди запослење у сарадњи са Националном службом за запошљавање.

karijerno vodjenje i savetovanje