Куће у облику људског длана

У Просветном прегледу, број 966, oд 8. септембар 2016. објављен је у делу Педагошка пракса, текст Вере Милићевић, наставнице наше школе Куће у облику људског длана. У тексту се Вера бави питањем:

Каквог су облика основе кућа Лепенског Вира?

Да бисмо ишли у корак с временом, неопходно је унети иновације у наставу које су усмерене ка подизању нивоа и квалитета али и креативности наставника и ученика.

Зато наставница истиче: уколико покушавамо да уводимо иновације у свој рад, осим задовољства које ћемо поделити са ученицима због једног занимљивијег и другачијег часа, можемо бити награђени и неким новим сазнањем, или у овом случају, чак и открићем/претпоставком која не постоји у стручној јавности.

Цео чланак и до каквих открића су дошли ученици и наставница можете погледати овде:

lepenski pozdrav od vere m i uc48denika g21