Oтвoрена врата

У суботу 18.03.2017. од 9  до 15 часова ученици и наставници наше школе организовали су Отворена врата за осмаке.  Школу је посетило око 450 ученика осмог разреда. Ученици основих школа су могли да добију све потребне информације о упису у нашу школу за школску 2017/2018. годину али и чују искуства наших ученика . Школа ће  наредне године уписати 240 ученика и 8 одељења трећег и четвртог степена у подручјима рада машинство, електротехника и грађевинарство.

Кроз низ презентација ученици су упознати са нашим струкама: машинском, електро и грађевинском као и могућностима које Техничка школа нуди будућим ђацима. Наши наставници и ученици потрудили су се да дају битне информације о школовању и упису у нашу школу.

Свим осмацима желимо да у наредном временском периоду остваре што бољи успех и да упишу жељени образовни профил. Срећно!

Ево како је било:

IMAG3001 resize resize resize