XXIV Републичко такмичење машинских школа

У организацији Министарства просвете, науке и технолошког развоја и Заједнице машинских школа Србије, у петак и суботу 19. и 20. маја 2017. године одржано је  Републичко такмичење машинских школа Србије за четворогодишње образовне профиле у  Техничкој школи Иван Сарић у Суботици.

На такмичењу је  учествовало 80 ученика из 30 школа  а такмичили су се из компјутерске графике – 2Д,  из моделирања машинских елемената и конструкција и  из статике.Такмичење је одржано у сарадњи са Високом техничком школом струковних студија у Суботици у просторијама Високе школе.Пласман на такмичење обезбедили су ученици Милетић Данијел ,Тадић Дамјан и Николић Младен. Ментор ученицима Тијанић Душан.

Коначна ранг листа – КОМЈУТЕРСКА ГРАФИКА – 2Д

1. Милетић Данијел , освојио 11 ранг.
  2. Тадић Дамјан, освојио 14 ранг.

Коначна ранг листа –  МАШИНСКИХ ЕЛЕМЕНАТА

3. Николић Младен,  освојио 18 место.