Посета ученика машинске струке “Елингу„

Наши ученици и професори посетили су 2. јуна компанију  Елинг. Представници Елинг-а су се потрудили да нам покажу последњу реч технологије у области ЦНЦ машина и да нам кроз ову посету покажу

примену у производњи најкомплекснијих машинских делова.

Компанија Елинг је успешна компанија дуги низ година. Поред модерне технологије, њихов кадар чине професионалци. Велика мотивација за наше ученике је што су били у прилици да испрате производну линију. Највећа мотивација је дошла на крају, а то сазнање да су власници ове компаније били ученици наше школе, па је ово велики подстрек за наше младе генерације да се великим трудом и радом снови остварују.
Циљ посете је био реализација дела наставног плана блок наставе из моделирања машинских елемената и конструкција као и технологије обраде за које не постоје технички услови да се реализују у школи.
Хвала нашим домаћинима на срдачном дочеку, као и нашим ученицима и професорима који су и овај пут достојно представљали Техничку школу.

Извештај о посети припремила наставник  Лазић Александра.