Караван Дух младости

Караван „Дух младости“  2017. одржан је у среду 15.новембра у Спортском центру Лагатор од 16,00 до 20,00 сати.

Пројекат  који има за циљ

промовисање Националног модела дуалног и предузетничког образовања  и едукацију о значају дуалног образовања.

Током Каравана организовано је интерактивно предавање и панел дискусија на тему дуалног образовања и предузетништва.Наша школа је представила образовне профиле у подручју рада машинство,  електротехника и грађевинарство.Учествовали су ученици одељења М21,Е21,Е22,Г21, Е31,Е32,М31 и Г31 са наставницима  Нада Тешановић и Тијанић Душан,Мијић Томислав ,Николић Милена, Милка Андрић, Ђорђе Николић,Ибраимовић Миодраг, Тијанић Љиљана Живанчевић Горан и Тасевски Предраг, Ракић Вељко ,Гајић Александар и Ана Козомара.Директор школе Горан Горданић учествовао је у панел дискусији и представио образовне профиле наше школе.У оквиру  каравана „Дух младости“ одржане су и спортске активности које развијају спортске навике код младих. Својеврсним такмичењем у згибовима Лозничани су дали свој допринос у борби градова Србије за ново спортско игралиште и урадили 17852 згиба што је најбољи резултат до сада.