Подршка матурантима у развоју каријере

Данас је у Омладинском Центру одржана је трибина за матуранте  Е41, Е42, Е43 у организацији школског тима за КВиС и Националне службе за запошљавања. Трибина је имала за циљ да пружи ученицима  све важне информације  за упис на факултете, за запошљавање и стручну праксу.

С обзиром да је професионална одлука једна од најважнијих, школа кроз низ активности настоји да помогне матурантима  да разумеју и интерпретирају информације о свету рада и будућој каријери, да
разјасне недоумице које имају у погледу професија или послова, да разумеју своје способности и дефинишу своје ставове у погледу даљих избора. Са ученицима, у раду учествовали директор школе Горан Горданић, Козомара Ана, Мијић Томислав, Живанчевић Горан и Мијатовић Саша.