Презентација за матуранте

Фирма Енал-Електро одржала је презентацију за ученике матуранте електроструке. Енал-Електроје   основана као контигент фирма која омогућава држављанима Републике Србије привремени рад у Републици Немачкој. Основна делатност фирме је извођење електричних инсталација на различитим објектима као што су стамбене зграде, болнице, трговински центри, стадиони,хотели итд. Фирма поседује едукативни центар у Лозници и врши обуку и стручно усавршавање електромонтера за рад у Немачкој.

Фирма Енал-електро нуди  матурантима обуку, која садржи практичну наставу и интензивни курс немачког језика, прилагођен управо овом занимању. Презентацији су присуствовали ученици матуранти електро струке, одељења Е41, Е42, Е43 и Е 33.