Промоција песника

У петак 4.05.2018.у сали Омладинског центра одржана је  заједничка промоција књига поезије  наставника наше школе и чланица књижевног клуба лозничког културно уметничког друштва „Караџић“.

Стихове из збирке наставника Зорице Прокопић  и Бране Васиљевић су рецитовале ученица Лукић Сандра М31 и наставнице Иванка Николић и Дубравка Лазић  а за музичку пратњу на гитари  је био  задужен ученик  Алексa Јовановић.

Стихове из својих збирке су  рецитовале  лозничке  песникиње Зорка Тошић, Зорица Рајкова Лукић и Невена Кокановић  а за музички интермецо се побринула Сања Маврак.

Промоцији књига поезије су присуствовали ученици М31 и Г21 и наставница Веселинка Марковић.