КОНКУРС ЗА ДОДЕЛУ УЧЕНИЧКИХ СТИПЕНДИЈА И КРЕДИТА ЗА 2018/2019.

Министарство просвете,  науке и технолошког развоја расписало КОНКУРС за доделу  ученичких стипендија и кредита ученицима средњих школа за школску 2018/2019. годину.

На конкурс за доделу ученичких стипендија могу се пријавити ученици I разреда средње школе који су у свим разредима од V до VIII разреда основне школе постигли одличан општи успех (од 4,50 до 5), односно ученици од II до IV разреда средње школе који су у свим претходно завршеним разредима  средње школе постигли одличан општи успех (од 4,50 до 5). На конкурс за доделу ученичких стипендија могу се пријавити и ученици из осетљивих друштвених група.

Рок за пријављивање на конкурс је од 3. до 28. септембра 2018. године

Више о условима конкурса можете добити код секретара школе или овде: