Општинско такмичење у фудбалу

Општинско такмичење је одржано у уторак 23.10.2018 год. у фискултурној сали основне школе Петар Тасић у Лешници .Учествовале су три средње школе из Лознице:Техничка школа, СШ Свети Сава, Гимназија Вук Караџић. Постигнути су следећи резултати:

Техничка школа                2–4           СШ  Свети Сава

Гимназија Вук Караџић      3–2           Техничка школа

СШ Свети Сава                 4–0           Гимназија Вук Караџић

СШ Свети Сава је победник такмичења и одлази на окружно такмичење. Турнир је протекао у фер и коректној борби. Техничку школу представљали су:Пуртић Никола  Е41, Арифовић Омер, Арифовић Осман, Јовичић Филип  М41,  Богдановић Богдан, Перић Стефан, Андрић Саша  Г41,  Мићић Милош Е42,  Вагурић Никола, Антонић Лука  М21. Ученике је водио проф. Ракић Вељко.