Дан школе

Наша школа прославила је јуче Дан школе и 107.година од настанка и почетка рада. Ученици и наставници школе   су  Дан школе обележили Свечаном академијом  „У земљи крви и меда “ која је  програмски посвећена стогодишњици завршетка Првог светског рата.

Посебну пажњу је привукао

рецитал „У земљи крви и меда “  који је  припремила наставница Иванка Николић и чланови Рецитаторске секције:Аврамовић Ива Е31,Павлица Тијана Е21, Обрадовић Милош Е31, Глигорић Адријан Е41 и Јелић Немања Е41.

Фолклорна секција под руководством наставника Драгиославе Тишме је игледала и звучала као професионална група. Ученици су извели Бранково коло и Врањанску свиту ( Шано душо и Чочек).Све је врвело од песме и игре а дух Врања пронели су чланови секције:Ђурђевић Јована Г31,Рајевић Анђела Г31,Зеленовић Дијана Г31, Ђурковић Снежана М31, Манојловић Сања М31,Бојић Јелена Г21,Мићановић Марта  Г21, Маџаревић Мина Г11,Секулић Лазар М13,Васић Стефан М12 и Богићевић Немања Е22.