Награде за најуспешније матуранте

Удружење за подстицање предузетништва “Живојин Мишић” из Београда доделило је нашој школи 12 књига “Kако до посла у 21. веку + 444 савета за успешну каријеру у оквиру пројекта Како до посла. Пројекат има за циљ да се

ова књига нађе у рукама средњошколаца и да помогне младима да препознају реално стање на тржишту рада, које су им могућности и шта се од њих очекује у модерном времену.  Аутори књиге су Драган Варагић и Валентин Kулето. Мисија удружења је да различитим пројектима  на систематски начин развијају предузетнички дух и амбицију код младих људи.Надамо се да ће то постићи и овом књигом коју су добили наши ученици. Добијене књиге за нашу школу матурантима је уручила Вера Милићевић, наставник школе коју је Удружење Живојин Мишић прогласило   Најбољим едукатором  Србије за 2015 годину.