Књижевнa олимпијадa

Дана 03.03.2019. године одржано је општинско такмичење из Књижевне олимпијаде. Техничку школу представљали су ученице првог разреда: Александра Урошевић ученица одељења Г11 и Анђела Лукић ученица одељења Е11 – професор Дубравка Лазић. Ученице другог разреда: Мирјана Митровић и Тијана Павлица ученице одељења Е21 – професор Милијана Сакић. Трећи разред представљао је ученик Урош Тошић, уеник одељења Е31 – професор Иванка Николић.

Ученици Техничке школе забележили су завидне пласмане: ученица Мирјана Митровић освојила је прво место и пласирала се на окружно такмичење, док су ученице Анђела Лукић и Тијана Павлица освојиле треће место. Директне пласмане на окружно такмичење имају Филип Јевтић ученик одељења Е11 и Душанка Игњатовић ученица одељења Е21.

Честитамо ученицима и наставницима!!!