Отворена врата школе

Отворена врата врата наше школе одржана су у данас 30.03.2019. од 9 до 14 часова. Школу је посетило око 480 ученика. Ученици основих школа су могли да добију све потребне информације о упису у нашу школу за школску 2019/2020.годину. Добродошлицу ученицима пожелео  је директор школе Горан Горданић. Презентације образовних профила припремили су и реализовали наставници и ученици машинске, грађевинске и електро струке. Образовне профиле машинске струке су представили: Тијанић Душан, Тијанић Љиљана, Владо Лукић, Драгана Јовановић, Весна Ивановић, Марковић Бранко, Синиша Михаиловић и Деспић Раденко. Грађевинску струку су представили Милена Новаковић, Вања Перишић, Весна Миловановић, Вера Милићевић и ученице Г11: Милица Лазаревић, Ана Рајевић, Мина Маџаревић и Александра Урошевић. Услове  за упис у профиле електроструке  изложили су ученици електро струке: Е11: Милица Новаковић, Анђела Панић, Лука Секулић, Јован Јањић и Филип Павлица; Е21: Тијана Лазић, Тијана Павлица, Никола Пејић, Лука Глишић, Огњен Поповић, и Е31: Ива Аврамовић, Ђорђе Николић.