XXV Регионално такмичење електротехничких школа

Ученици наше школе су и ове године учествовали на такмичењу електротехничких школа. Јубиларно, 25 по реду регионално такмичење електротехничких школа одржано је у Техничкој школи у Шапцу. Нашу школу ове године представљали су следећи ученици:

- Симић Ана, Јовић Ивана и Станковић Матеја, ученици одељења Е11 из предмета Основе електротехнике 1;

- Игњатовић Душанка, Трифковић милош и Петровић Никола, ученици одељења Е21 из предмета Основе електротехнике 2;

- Панић Никола, ученик одељења Е31 из предмета Електроника;

- Мијић Михајло, Марковић Бојан, Петровић Стефан из предмета Енергетска електроника.

Ученици Мијић Михајло, Марковић Бојан и Петровић Стефан пласирали су се на републички ниво такмичења електротехничких школа.