Петица из хуманости

Матуранти наше школе , одељење Е41, електротехничар рачунара, поводом завршетка школовања уместо традиционалних одељењских  мајица  и уобичајених поклона за одељењског  старешину одлучили су да средства уплате у хуманитарне сврхе  прикључивши   се акцији „Буди хуман  “ и уплатили су средства за лечење Кристине Џиновић (2014) оболеле од најтежег облика карцином мозга.

Матуранти Е41  су  овим гестом положили свој први испит зрелости , рекли бисмо прави матурски. Показали су висок ниво емпатије и разумевања за  људе у стању потребе и  болести, солидарисали су се са људском патњом, показали хуманост и човекољубље.

Гест ученика Е41 за понос школе  и пример другима!!