Важно - за матуранте

Матуранти који намеравају да упишу прву годину студија у школској 2020/2021. години важно је дазнају да су утвђени термини конкурсних рокова за упис у школској 2020/21. години. Универзитет у Новом Саду је  донео одлуку о утврђивању термина конкурсних рокова за упис студената на свим нивоима студија на Универзитету у Новом Саду у школској 2020/2021. години. У првом уписном року за основне студије, пријава кандидата реализоваће се 24, 25. и 26. јуна 2020. године, док ће пријемни испити бити одржани 30. јуна, 1. јула и 2. јула 2020. године. Завршетак првог уписног рока планиран је за 22. јул 2020. године. У другом уписном року, пријава кандидата биће 1. и 2. септембра 2020. године, а пријемни испити одржаће се 3. и 4. септембра 2020. године. Други уписни рок завршава се 25. септембра 2020. године.

ОNLINE ЗБИРКА ЗАДАТАКА ЗА ПРИЈЕМНИ ИСПИТ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

За припрему  за пријемни испит за упис на Факултет техничких наука, омогућен вам је приступ online издању збирке задатака из математике. Збирци можете приступити ОВДЕ. Иако су овогодишње околности рада са матурантима другачије, очекујемо да ће, будући студенти уз онлине учење на пријемном испиту остварити добар резултат.

Ваша педагошко-психолошка служба