Почетак нове 2023/2024. школске године
Драги ученици,
Сутра је први дан нове школске 2023/24. године, па тим поводом имамо за вас важно обавештење.
Ученици првог разреда, треба да дођу испред службеног улаза школе (преко пута музеја "Јадар") у 7:45.
Окупљеним ученицима ће се обратити директор школе, а затим ће одељењске старешине првих разреда повести своје ученике у учионице.
Оно што сваки ученик/ученица треба да зна је тачан назив образовног профила који је уписао/уписала, јер ће тако бити прозивани.
Добро нам дошли!!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ученици другог, трећег и четвртог разреда долазе у своју смену, према следећем распореду:
Прва смена (од 8:00): сва одељења четвртог разреда и одељење Е21.
Друга смена (од 14:10): одељења другог(осим одељења Е21) и одељења трећег разреда.
Подсећамо ученике да је први час у школској години увек час одељењског старешине, који ће ученике упознати са распоредом часова и кућним редом.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Срећан нам почетак нове школске године!!!